sobota, 8 listopada 2014

SZCZĘŚCIE! CZY NA DŁUGO?

Coraz lepiej układa mi się z Adamem. Ostatnie dni były naprawdę udane. Rozmawiał ze mną, wygłupiał się, wracał na noc do domu. Dosyć często jak na zaistniałą sytuację kochaliśmy się. Mogę nawet powiedzieć że widzę jak szykuje się już do roli tatusia, bo chętnie rozczesuje mi włosy i zaplata warkocz. :)
Mamy już imię dla naszej kruszynki! Wybraliśmy je razem. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ucieszyłam się, że zrobiliśmy to wspólnie. Wcześniej przecież nawet nie chciał o tym słyszeć. Zadecydowaliśmy, że nasza maleńka będzie miała na imię Joanna. Zawsze podobało mi się to imię i gdy Adam je zaproponował, nie chciałam już więcej wymyślać i przystaliśmy na nim :)  Mama cały czas mąci mi jeszcze w głowie nad imieniem Alicja. Imię ładne, nawet bardzo, ale znam taką jedną Alkę, która jest po prostu tępa i boję się że moja malutka też mogłaby taka być. Ja wiem że to w żaden sposób się nie łączy, ale chyba każdy tak już ma, że pewne imię kojarzy mu się z jakąś osobą i to czy  ono nam się podoba czy nie, w dużej mierze zależy od charakteru i zachowania tej właśnie osoby. Co do Asi, nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Adam gdy dzwoni i pyta o dzidzie nazywa ją już po imieniu :)  To takie słodkie :)
Będziemy mieli nowe łóżeczko. Mogłam wybrać sobie sama jakie mi się najbardziej podoba i zdecydowałam na coś takiego:

Urzekły mnie te zdobienia :)
Kolejna wizyta u gin. już za niecały tydzień. Znów zobaczę moje maleństwo :)
Adama nie ma teraz od 2 dni. Strasznie już za nim tęsknie i Asia chyba też bo strasznie się wierci, a przy tatusiu zawsze jest taka spokojna.Adam więcej mi teraz mówi, więc wiem jaka jest sytuacja i gdzie się podziewa. Mam nadzieje że lada chwila pojawi się w drzwiach z tym swoim powalającym uśmiechem :) Bardzo źle śpi mi się bez niego, mimo iż czasami zabiera mi wszystkie poduszki i kołdrę, jednak mi go brakuje.

2 komentarze:

  1. no to najważniejsze że już między Wami coraz lepiej :) bo spokojna i szczęśliwa mama to i takie dziecko :) ja też bez mojego spać nie mogę a jak na złość w tym miesiącu ma same nocki :( na wczoraj mialam termin ale cos jej sie nie spieszy .... i myslimy nad zmiana imienia z LENA ktorych jest wiele na TALIA ale coś nie jestem do konca przekonana czy to jej nie skrzywdzi ...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prawdę mówiąc nigdy nie spotkałam się z takim imieniem. Wiesz co ono oznacza?

      Usuń